W Gminnym Ośrodku Kultury powstało mnóstwo jaj wielkanocnych metodą quillingu. Wykonały je osoby dorosłe należące do sekcji rękodzieła artystycznego pod kierunkiem pani Justyny Litwińczyk.
Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.