Finał "PROJEKTU ARKA"

Blisko sześćdziesięciu artystów z Gminnego Ośrodka Kultury w Krzepicach , Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Praszce oraz Przedszkola Sióstr Felicjanek z Praszki połączyło siły, aby wspólnie wystąpić z repertuarem piosenek „Arki Noego” z najnowszego okresu twórczości zespołu.
Nowe piosenki „Arki” różnią się znacznie od tych z początku ich działalności. Nadal są to piosenki religijne, jednak muzycznie to rock `n roll. 

Premiera odbyła się w Domu Kultury w Praszce, a powtórka koncertu w sali kinowej GOK Krzepicach. Finał poprzedziły długie przygotowania w małych grupach – wspólnie udało się zorganizować zaledwie dwie próby. Dość trudnym zadaniem było również zgranie ze sobą tylu osób. Tym bardziej, że najmłodszy wykonawca miał zaledwie 4 lata, najstarszy 26. 
 

Podziękowania za współpracę, zaangażowanie i przygotowanie młodych muzyków i solistów należą się Michałowi Jędryszkowi - instruktorowi koła gitarowego MGOKiS w Praszce, Siostrom Felicjankom oraz instruktorom GOK w Krzepicach - Tomaszowi Szejce i Emilii Pikos.