Przed nami V Krzepickie Dni Jakubowe!

Doroczne święto Gminy Krzepice to głównie wydarzenia o charakterze rozrywkowym i społeczno-kulturalnym, którym towarzyszy Jarmark Jakubowy. Odnosi się on do naszej miejscowej historii. Jest nawiązaniem do niej i próbą podtrzymania tej pięknej tradycji. Krzepickie Dni Jakubowe to dobra muzyka i towarzysząca jej zabawa. 23 i 24 lipca na plenerowej scenie krzepickiego rynku będą rozbrzmiewały utwory takich zespołów, jak „SAMI” i „Cała Góra Barwinków”. Zaprezentują się także nasi lokalni artyści.
W tegorocznym programie Dni Jakubowych wystąpi duet znanych aktorów – Cezary Żak i Artur Barciś, którzy tym razem nie ze szklanego ekranu, lecz na żywo będą rozbawiali zgromadzoną na płycie rynku publiczność!
Podczas V Krzepickich Dni Jakubowych niebywała niespodzianka czekać będzie na najmłodszych – w bezpłatnej strefie zabaw w postaci dmuchańców i eurobungee dzieci będą mogły bawić się zarówno w sobotę, jak i w niedzielę!
Tradycyjnie nie zabraknie akcentów sportowych. Warto przy tej okazji podkreślić, że w tym roku już w czwartek, 21 lipca zostanie rozegrany Gminno - Parafialny Turniej Amatorskich Drużyn Piłkarskich. W kolejnych dniach odbędzie się także Turniej Piłki Siatkowej i zawody wędkarskie. Będzie zatem o co powalczyć – na zwycięskie drużyny i najlepszych uczestników wspomnianych zawodów czekają puchary!
Czeka nas wiele atrakcji!

Szczegóły na załączonym plakacie.

PDFplakat mniejszy.pdf (6,93MB)