Pierwszy taki popis

W niedzielę, 24 kwietnia, pianiści należący do działającej w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzepicach sekcji nauki gry na pianinie, dali swój pierwszy popis klawiszowy przed szerszą publicznością. 

Dzieciom i ich najbliższym towarzyszyły duże emocje. W końcu przecież każdy starał się, aby jego występ wypadł jak najlepiej. Każde wykonanie było wyjątkowe. A to za sprawą jakże młodych, zdolnych talentów i przygotowaniu do koncertu, które nadzorowała pani Małgorzata Józefowska – instruktorka nauki gry na pianinie w GOK w Krzepicach. Większość jej uczniów, którzy tworzą sekcję, jeszcze nie miała szansy zaprezentować swoich umiejętności przed publicznością. Stąd tak dużo emocji, jakie dało się wyczuć podczas trwania tego wydarzenia. 
Naszym muzykom towarzyszyli najbliżsi – rodzice, dziadkowie, rodzeństwo. Wykonawców z osobna zapowiadała pani Małgorzata, osoba, która zdążyła poznać każdego ze swoich uczniów od strony muzycznych zdolności najlepiej. 
Pomimo, że koncert był kameralny, towarzyszył mu wyjątkowy nastrój – mali wirtuozi byli nagradzani oklaskami, a oni sami nie zapominali o ukłonach w stronę publiczności. Warto zaznaczyć, że każdy z nich zaczynał swoją przygodę z instrumentem w innym czasie. Niektórzy z nich, to osoby grające już drugi bądź trzeci rok, inni są dopiero na początkowym etapie nauki gry.
Podczas prezentacji wystąpiły gościnnie małe flecistki.
Po muzycznym popisie był czas na rozmowy i lepsze wzajemne poznanie się.

1_GOK - sekcja nauki gry na pianinie 002.jpeg  4_GOK - sekcja nauki gry na pianinie 008.jpeg

5_GOK - sekcja nauki gry na pianinie 012.jpeg  7_GOK - sekcja nauki gry na pianinie 017.jpeg

9_GOK - sekcja nauki gry na pianinie 021.jpeg  10_GOK - sekcja nauki gry na pianinie 024.jpeg

11_GOK - sekcja nauki gry na pianinie 028.jpeg  6_GOK - sekcja nauki gry na pianinie 014.jpeg

8_GOK - sekcja nauki gry na pianinie 019.jpeg  12_GOK - sekcja nauki gry na pianinie 029.jpeg

13_GOK - sekcja nauki gry na pianinie 035.jpeg  14_GOK - sekcja nauki gry na pianinie 039.jpeg

15_GOK - sekcja nauki gry na pianinie 041.jpeg