Ferie w GOK tętniły sztuką

W ramach Mobilnego Uniwersytetu Kultury i Sztuki powstały barwne wełniaki - cudaki. Dzieci pod okiem plastyczki Małgorzaty Chebel własnoręcznie wykonały lalki z wełny oraz kolorowe bransoletki.

W Kąciku Małego Plastyka powstawały m.in. barwne serca. Nie zabrakło psot muzycznych, gier i zabaw w języku angielskim, czy pląsowania na dywanie, czyli zajęć umuzykalniających dla dzieci.

Podczas ferii odbył się także wernisaż wystawy „Muszle świata”. Wystawa została przygotowana przez pana Marka Woźniaka – członka Koła Kolekcjonerów działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Krzepicach. Podczas spotkania kolekcjoner opowiedział o swoich zbiorach oraz odpowiadał na pytania gości. Ekspozycja została przygotowana bardzo profesjonalnie – każda muszla zawiera dokładny opis (numer katalogowy, miejsce występowania, gatunek, rodzinę). Kolekcja wzbudzała zachwyt wśród wszystkich zwiedzających – bez względu na wiek. Muszle, które zostały zaprezentowane na wystawie to tylko fragment kolekcji pana Marka.

Podczas ferii, w sali kinowej GOK dzieci mogły obejrzeć spektakl teatralny „Kot w butach”, po którym nie zabrakło czasu na zrobienie pamiątkowych zdjęć z bohaterami przedstawienia.

Tegoroczna przerwa zimowa obfitowała w wiele ciekawych zajęć, dzięki którym dzieci nie musiały narzekać na nudę.

ferie_2.jpeg  ferie_3.jpeg

ferie_4.jpeg  ferie_1.jpeg

ferie_5_n.jpeg  ferie_6n.jpeg

ferie_7.jpeg  ferie_8_n.jpeg

ferie_9_n.jpeg  ferie_10_n.jpeg

ferie_10a_n.jpeg  ferie_11.jpeg

ferie_12_n.jpeg  ferie_13.jpeg

ferie_14_n.jpeg  ferie_15_n.jpeg