Ruszyła budowa Centrum Przesiadkowego w Krzepicach.

Rozpoczęto roboty budowlane związane z powstaniem centrum przesiadkowego. Zgodnie z umową centrum powinno powstać do 30 września bieżącego roku. 
foto1.jpeg foto2.jpeg foto3.jpeg