Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

k.sam.jpeg

Szanowni Państwo,

Przypadający na dzień 27 maja Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Pracownika Samorządowego to wyjątkowa okazja do złożenia najserdeczniejszych życzeń i gratulacji wszystkim tym, którzy swoją codzienną pracą krzewią ideę samorządności. 

To prawdziwe święto demokracji lokalnej.

Dziękujemy Pracownikom Urzędu Miejskiego w Krzepicach oraz jednostek podległych.
Udowadniacie Państwo, że praca samorządowca to prawdziwa służba, która może być inspirująca, ciekawa i twórcza. Dziękujemy za zaangażowanie i konsekwentne działanie na rzecz naszej gminy.

Ze słowami wdzięczności i uznania zwracamy się także do Radnych i wszystkich Samorządowców szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego.
Liczymy, że kolejne lata pozwolą nam rozwijać współpracę i podejmować dalsze, wspólne działania na rzecz rozwoju i poprawy życia mieszkańców naszego regionu  oraz budowy społeczeństwa obywatelskiego.
Wszystkim Państwu życzymy niesłabnącego zadowolenia z wykonywanych zadań oraz wytrwałości w działaniu dla wspólnego dobra.

Życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym

Z wyrazami szacunku

Przewodniczący Rady Miejskiej                                                                                       Burmistrz Krzepic

              Rafał Balcerzak                                                                                                       Mateusz Kluba

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

            Roman Kudelski