AKADEMIA CZYSTEGO POWIETRZA 2023

Akademia Czystego Powietrza 2023 r. – III edycja

AKADEMIA CZYSTEGO POWIETRZA 2023

29 września 2023 r. o godz. 10.00 NFOŚiGW zaprasza na 7. webinar Akademii Czystego Powietrza, tym razem pn. „Efektywne i ekologiczne źródła ciepła. Jakie źródło ciepła wybrać i czym się kierować?”. Spotkanie online odbędzie się w ramach trzeciej edycji szkoleń dla beneficjentów programu „Czyste Powietrze”.

O tym, jakie źródło ciepła wybrać i czym się kierować będą rozmowy z ekspertami Izby Gospodarczej Urządzeń OZE oraz Instytutu Ochrony Środowiska. Zdobyta przez uczestników spotkania wiedza o uwarunkowaniach funkcjonalnych i technicznych poszczególnych źródeł ciepła pomoże podjąć decyzję o tym, które z nich najlepiej sprawdzi się w domu wnioskodawcy programu.

Podczas spotkania online omówione zostaną następujące tematy:
1. Podstawowe informacje dotyczące efektywnych źródeł ciepła w programie „Czyste Powietrze”.
2. Charakterystyka i istotne aspekty urządzeń dofinansowywanych w programie:
– pompy ciepła,
– kotły gazowe,
– kotły na biomasę,
– kotły olejowe, ogrzewanie elektryczne, sieć ciepłownicza.
W trakcie spotkania zapraszamy do zadawania pytań za pomocą aktywnego czatu.

Rejestracja
Aby wziąć udział w 7. webinarze, należy zarejestrować się przez formularz zgłoszeniowy. Link do formularza zgłoszeniowego na szkolenie, które będzie realizowane na platformie YouTube: https://forms.office.com/e/YyLzpmtR1H

Link do spotkania, zarejestrowanym osobom, zostanie przesłany w dniu 28 września br. Osobom zarejestrowanym później, link do spotkania zostanie przesłany 29 września br. przed rozpoczęciem webinaru.

Link do zaproszenia: #Akademia Czystego Powietrza – Program Czyste Powietrze

zaproszenie 7. webinar.jpeg