XXVII Ogólnopolski Bieg "KRZEPKICH" 2021 im. Kazimierza Zembali w Krzepicach

plakat 2021.jpeg

Z wielką przyjemnością ogłaszamy iż XXVII Ogólnopolski Bieg Krzepkich im. Kazimierza Zembali na dystansie 10 km odbędzie się 5 września 2021 roku! Honorowy patronat nad biegiem tradycyjnie objął Prof. Marian Zembala. Jak wszyscy wiemy Ogólnopolski Bieg Krzepkich im. Kazimierza Zembali posiada wieloletnią tradycję i cieszy się sporym zainteresowaniem biegaczy nie tylko z Polski ale i z zagranicy. Przygotowaniem imprezy jak co roku zajmuje się nasz klub Liswarta Krzepice, który w tym roku obchodzi jubileusz 75 lecia istnienia. Pragniemy Wam przekazać, że przygotowania idą pełną parą! Zaplanowaliśmy dla Was wiele atrakcji na cały dzień!

W zawiązku z 75 leciem istnienia naszego klubu postanowiliśmy zorganizować dla Was dodatkowy bieg na dystansie 5 km pod nazwą „Krzepka Piątka”! Jesteśmy przekonani, że uatrakcyjni on jubileusz naszego klubu, a Wam dostarczy niezapomnianych wrażeń sportowych.

O wszystkich szczegółach będziemy informowali Was na bieżąco poprzez naszą oficjalną stronę Facebook oraz stronę internetową gdzie sukcesywnie będziemy zamieszczali wszystkie niezbędne informacje.

 Życzymy Wam powodzenia!!!

Zespół Liswarty

biegi dzieci i młodzieży.jpeg

PDFRegulamin 2021 - Bieg Główny.pdf - zawiera również program zawodów dzieci i młodzieży
PDFRegulamin 2021 - Krzepka Piątka.pdf


JPEGMapa Krzepka Piątka 5 km.jpeg
JPEGMapa Bieg Główny 10 km.jpeg