Gmina Krzepice od dnia 2 kwietnia 2020 r. (czwartek) rozpoczęła dezynfekcję wiat przystankowych, parkingów i innych miejsc publicznych dostępnych dla mieszkańców.
Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.