Twoje bezpieczeństwo w Twoich rękach

Informujemy, że trwa głosowanie w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. Zachęcamy na oddawanie głosów na wniosek ,,Zakup urządzeń defibrylatorów wraz z osprzętem i montażem celem podniesienia standardów w zakresie ochrony zdrowia mieszkańców powiatu kłobuckiego i częstochowskiego”.

Powyższe zadanie w ramach złożonego wniosku zakłada polepszenie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa poprzez zakup urządzeń defibrylatorów wraz z osprzętem, które mogą służyć osobom będącym w zagrożeniu życia, w przypadku nagłego zatrzymania krążenia  do przywracania prawidłowej akcji serca podczas udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. 

Urządzenia defibrylatory usytuowane będą na budynkach Urzędu Skarbowego, Starostwa Powiatowego, Urzędach Gmin powiatu kłobuckiego, Przychodniach, Ośrodkach Zdrowia oraz jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych,  gdzie  przemieszcza się większa ilość osób oraz często przebywają petenci, mieszkańcy, o każdej porze dnia i nocy.

W związku z powyższym proszę o wsparcie tej akcji poprzez oddanie głosów w terminie nieprzekraczalnym do 30 listopada 2019r. za pośrednictwem strony internetowej: ebo.slaskie.pl (Zadanie w podregionie nr 6 – nr zadania MBO-1840/P6/19).

W załączeniu znajduje się instrukcja głosowania.

PDFInstrukcja głosowania.pdf (632,89KB)