XII OGÓLNOPOLSKI BIEG KRZEPKICH








05.06.2005r. Krzepice








10 km
















Mce Nr Nazwisko Imię Kraj Klub Rok Kateg Mce Wynik
1 63 SITKOVSKIY Aleksandr UKR Doneck 1978 M-16 1 00:30:37
2 61 SZAFAR Vitaliy UKR Lutsk 1982 M-16 2 00:30:40
3 28 PANFIL Marcin POL MARATON Turek 1972 M-30 1 00:30:56
4 13 SZCZEPAŃSKI Krzysztof POL MKS Radomsko 1971 M-30 2 00:31:51
5 30 URBAŃCZYK Jerzy POL PŁYOMEX Turek 1964 M-40 1 00:32:06
6 38 MIŚKOWIEC Tomasz POL EKSPRES Katowice 1981 M-16 3 00:32:51
7 98 TYMKÓW Łukasz POL PWC ODRA Brzeg 1981 M-16 4 00:33:05
8 48 ŚWIERC Marcin POL WKB META Lubliniec 1985 M-16 5 00:33:18
9 56 GNIŁA Rafał POL WKB META Lubliniec 1976 M-16 6 00:33:50
10 40 KOSZAŁKA Dariusz POL Gliwice 1972 M-30 3 00:34:17
11 59 MAGIERA Piotr POL Myszków 1982 M-16 7 00:34:47
12 69 SKIBA Krzysztof POL FORMA Wodzisław Śl. 1960 M-40 2 00:35:12
13 31 TOMASZEWSKI Krzysztof POL CROSS Turek 1967 M-30 4 00:35:26
14 42 SOWA Damian POL LISWARTA Krzepice 1980 M-16 8 00:35:43
15 17 BRYCH PAJĄK Ewa POL BIEGUS Wręczyca 1975 K-30 1 00:35:47
16 22 SOSNOWSKI Tomasz POL Kłobuck 1977 M-16 9 00:35:51
17 71 MACAŁA Czesław POL Kędzierzyn Koźle 1954 M-50 1 00:35:57
18 62 BIELKINA Tatiana BLR Brest 1976 K-16 1 00:36:01
19 86 KOCYBA Henryk POL WKB META Lubliniec 1955 M-50 2 00:36:03
20 97 JAKIEMCZUK Henryk POL Brzeg 1960 M-40 3 00:36:29
21 90 KAMIŃSKI Krzysztof POL VISTEON Praszka 1959 M-40 4 00:36:33
22 58 FERDYGAŁA Łukasz POL ABIS Myszków 1985 M-16 10 00:36:51
23 7 SIKORA Grzegorz POL KB FILIPPIDES Pawonków 1986 M-16 11 00:37:08
24 52 LEŚNIEWSKI Stanisław POL HUTA Katowice 1955 M-50 3 00:37:13
25 14 PAJDA Henryk POL OSiR SKAŁKA Świętochłowice 1955 M-50 4 00:38:07
26 94 JANECZEK Wiesław POL LZS Trębaczew 1961 M-40 5 00:38:20
27 10 KRUPA Antoni POL OSiR SKAŁKA Świętochłowice 1958 M-40 6 00:38:25
28 18 KĘPIŃSKI Henryk POL Bełchatów 1953 M-50 5 00:38:28
29 70 JASIŃSKI Wiesław POL FORMA Wodzisław Śl. 1958 M-40 7 00:38:35
30 60 KOT Bartłomiej POL Myszków 1987 M-16 12 00:38:41
31 21 KRAWCZYK Tadeusz POL LISWARTA Krzepice 1958 M-40 8 00:38:47
32 46 LEWCZUK Marek POL KB SOKÓŁ Knurów 1951 M-50 6 00:38:59
33 6 TRZEPIZUR Dominik POL UKS BIEGUS Wręczyca Wlk 1987 M-16 13 00:39:15
34 93 JURACHNO Edward POL KWB Bełchatów 1960 M-40 9 00:39:18
35 72 ROJEWSKI Tadeusz POL Kędzierzyn Koźle 1946 M-50 7 00:39:26
36 65 NAPORA Łukasz POL ABIS Myszków 1985 M-16 14 00:39:52
37 3 PALACZ Mariusz POL LISWARTA Krzepice 1966 M-30 5 00:39:58
38 27 PYRA Wiesław POL Praszka 1972 M-30 6 00:40:01
39 47 ŚWIERC Krystian POL WKB META Lubliniec 1987 M-16 15 00:40:18
40 80 NAGŁOWSKI Krzysztof POL SPARTAKUS Krzepice 1971 M-30 7 00:40:45
41 4 NICER Robert POL Krzepice 1988 M-16 16 00:40:46
42 55 CICHY Patryk POL WKB META Lubliniec 1988 M-16 17 00:41:45
43 29 BIERNACKI Leopold POL Opole 1954 M-50 8 00:42:05
44 5 MIZGAŁA Daniel POL Mysłowice 1983 M-16 18 00:42:12
45 34 MILUK Stanisław POL WKB META Lubliniec 1962 M-40 10 00:42:15
46 41 GOJ Jerzy POL ZZM BIERUŃ Piekary Śl. 1958 M-40 11 00:42:22
47 45 DZIERNIEJKO Mieczysław POL SOKÓŁ Knurów 1950 M-50 9 00:42:24
48 32 KORDZIŃSKI Kazimierz POL WKB META Lubliniec 1958 M-40 12 00:42:33
49 95 SZUKALSKI Grzegorz POL Pajęczno 1979 M-16 19 00:42:38
50 20 PARKITNY Tomasz POL Kłobuck 1968 M-30 8 00:42:42
51 92 MŁYNARSKA Mariola POL Pajęczno 1971 K-30 2 00:42:45
52 26 LIBERA Stanisław POL JUTRZENKA Wołczyn 1944 M-60 1 00:42:58
53 64 MAZUR Tadeusz POL Strzebiń 1947 M-50 10 00:43:02
54 53 GAWEŁ Tadeusz POL HUTA Katowice 1952 M-50 11 00:43:09
55 8 SWOBODA Szymon POL KB FILIPPIDES Pawonków 1984 M-16 20 00:43:40
56 37 PUSZCZEWICZ Zenon POL KB MARATOŃCZYK Brzeg 1941 M-60 2 00:43:42
57 44 MSTOWSKI Tadeusz POL Częstochowa 1981 M-16 21 00:43:55
58 11 OPALLA Norbert POL OSiR SKAŁKA Świętochłowice 1940 M-60 3 00:44:06
59 68 WRONA Karolina POL FORMA Wodzisław Śl. 1989 K-16 2 00:44:08
60 49 GŁĄB Józef POL WKB Kłobuck 1969 M-30 9 00:44:09
61 91 MAŁEK Stanisław POL VISTEON Praszka 1954 M-50 12 00:44:26
62 35 WERNER Katarzyna POL Malanów 1989 K-16 3 00:44:31
63 66 BIL Janusz POL VISTEON Praszka 1953 M-50 13 00:44:37
64 1 JANCZAK Barbara POL TKKF MARATOŃCZYK Żory 1989 K-16 4 00:44:55
65 67 CIEŚLA Jacek POL VISTEON Praszka 1972 M-30 10 00:45:23
66 39 ADAMCZYK Marcin POL Żernica 1977 M-16 22 00:45:47
67 33 BEDNAREK Mirosław POL Palachów 1968 M-30 11 00:46:05
68 2 MRÓZEK Agnieszka POL TKKF MARATOŃCZYK Żory 1981 K-16 5 00:46:45
69 23 STANISŁAWCZYK Jacek POL BROTHERS TEAM Olesno 1968 M-30 12 00:46:47
70 15 KAPUŚCIŃSKA Anna POL OSiR SKAŁKA Świętochłowice 1952 K-45 1 00:47:03
71 50 WALUŚKIEWICZ Artur POL Częstochowa 1965 M-40 13 00:47:23
72 85 FILAK Stanisław POL Zajączki Pierwsze 1969 M-30 13 00:47:46
73 54 PATERAK Robert POL WKB META Lubliniec 1986 M-16 23 00:47:53
74 77 LATUSEK Bogdan POL VISTEON Praszka 1943 M-60 4 00:48:12
75 78 CIEŚLA Jan POL VISTEON Praszka 1950 M-50 14 00:48:13
76 19 ZIELONKA Mirosław POL Kłobuck 1968 M-30 14 00:48:56
77 89 TOMALSKI Mieczysław POL Olsztyn 1938 M-60 5 00:48:57
78 79 KOWALSKI Andrzej POL Lubliniec 1953 M-50 15 00:49:18
79 84 DĄDELA Antoni POL LISWARTA Krzepice 1952 M-50 16 00:49:26
80 73 KUŚ Bogdan POL WKB META Lubliniec 1976 M-16 24 00:49:48
81 88 WOLNA Karolina POL Jelonki 1980 K-16 6 00:49:53
82 74 MATYSZCZAK Roman POL WKB META Lubliniec 1964 M-40 14 00:49:55
83 43 MAŃKA Artur POL Częstochowa 1982 M-16 25 00:51:04
84 75 KRAKOWIAK Jerzy POL LZS Trzebnica 1948 M-50 17 00:51:17
85 25 STANISŁAWCZYK Bartłomiej POL ORŁY Wojciechów 1973 M-30 15 00:51:53
86 51 KOT Eugeniusz POL SATURN Czeladź 1935 M-70 1 00:52:53
87 83 KIKLA Andrzej POL Wąsosz 1958 M-40 15 00:54:25
88 36 URBAŃCZYK Mariola POL Turek 1965 K-30 3 00:54:37
89 96 MŁYNARSKI Zygmunt POL Pajęczno 1966 M-30 16 00:55:40
90 82 CUBER Tomasz POL Wąsosz 1978 M-16 26 00:55:49
91 81 WOLNY Michał POL Wąsosz 1981 M-16 27 00:55:50
92 57 PASIEKA Kazimierz POL UKS BIEGUS Wręczyca Wlk 1936 M-60 6 00:56:01
93 76 KRAKOWIAK Barbara POL LZS Trzebnica 1946 K-45 2 00:56:19
94 87 PAWŁOWSKI Witold POL TKKF ZRYW Parzymiechy 1946 M-50 18 00:58:07
95 24 MANIURA Edward POL Woźniki 1960 M-40 16 00:58:08
96 9 KACZMARCZYK Katarzyna POL KB FILIPPIDES Pawonków 1986 K-16 7 01:01:46
97 12 BADURA Stanisław POL KB FILIPPIDES Pawonków 1989 M-16 28 01:01:47
98 16 KĘSIK Zdzisław POL Krzepice 1948 M-50 19 01:10:12


















































Mce Nr Nazwisko Imię Kraj Klub Rok Kateg Mce Wynik
18 62 BIELKINA Tatiana BLR Brest 1976 K-16 1 00:36:01
59 68 WRONA Karolina POL FORMA Wodzisław Śl. 1989 K-16 2 00:44:08
62 35 WERNER Katarzyna POL Malanów 1989 K-16 3 00:44:31
64 1 JANCZAK Barbara POL TKKF MARATOŃCZYK Żory 1989 K-16 4 00:44:55
68 2 MRÓZEK Agnieszka POL TKKF MARATOŃCZYK Żory 1981 K-16 5 00:46:45
81 88 WOLNA Karolina POL Jelonki 1980 K-16 6 00:49:53
96 9 KACZMARCZYK Katarzyna POL KB FILIPPIDES Pawonków 1986 K-16 7 01:01:46










Mce Nr Nazwisko Imię Kraj Klub Rok Kateg Mce Wynik
15 17 BRYCH PAJĄK Ewa POL BIEGUS Wręczyca 1975 K-30 1 00:35:47
51 92 MŁYNARSKA Mariola POL Pajęczno 1971 K-30 2 00:42:45
88 36 URBAŃCZYK Mariola POL Turek 1965 K-30 3 00:54:37










Mce Nr Nazwisko Imię Kraj Klub Rok Kateg Mce Wynik
70 15 KAPUŚCIŃSKA Anna POL OSiR SKAŁKA Świętochłowice 1952 K-45 1 00:47:03
93 76 KRAKOWIAK Barbara POL LZS Trzebnica 1946 K-45 2 00:56:19










Mce Nr Nazwisko Imię Kraj Klub Rok Kateg Mce Wynik
1 63 SITKOVSKIY Aleksandr UKR Doneck 1978 M-16 1 00:30:37
2 61 SZAFAR Vitaliy UKR Lutsk 1982 M-16 2 00:30:40
6 38 MIŚKOWIEC Tomasz POL EKSPRES Katowice 1981 M-16 3 00:32:51
7 98 TYMKÓW Łukasz POL PWC ODRA Brzeg 1981 M-16 4 00:33:05
8 48 ŚWIERC Marcin POL WKB META Lubliniec 1985 M-16 5 00:33:18
9 56 GNIŁA Rafał POL WKB META Lubliniec 1976 M-16 6 00:33:50
11 59 MAGIERA Piotr POL Myszków 1982 M-16 7 00:34:47
14 42 SOWA Damian POL LISWARTA Krzepice 1980 M-16 8 00:35:43
16 22 SOSNOWSKI Tomasz POL Kłobuck 1977 M-16 9 00:35:51
22 58 FERDYGAŁA Łukasz POL ABIS Myszków 1985 M-16 10 00:36:51
23 7 SIKORA Grzegorz POL KB FILIPPIDES Pawonków 1986 M-16 11 00:37:08
30 60 KOT Bartłomiej POL Myszków 1987 M-16 12 00:38:41
33 6 TRZEPIZUR Dominik POL UKS BIEGUS Wręczyca Wlk 1987 M-16 13 00:39:15
36 65 NAPORA Łukasz POL ABIS Myszków 1985 M-16 14 00:39:52
39 47 ŚWIERC Krystian POL WKB META Lubliniec 1987 M-16 15 00:40:18
41 4 NICER Robert POL Krzepice 1988 M-16 16 00:40:46
42 55 CICHY Patryk POL WKB META Lubliniec 1988 M-16 17 00:41:45
44 5 MIZGAŁA Daniel POL Mysłowice 1983 M-16 18 00:42:12
49 95 SZUKALSKI Grzegorz POL Pajęczno 1979 M-16 19 00:42:38
55 8 SWOBODA Szymon POL KB FILIPPIDES Pawonków 1984 M-16 20 00:43:40
57 44 MSTOWSKI Tadeusz POL Częstochowa 1981 M-16 21 00:43:55
66 39 ADAMCZYK Marcin POL Żernica 1977 M-16 22 00:45:47
73 54 PATERAK Robert POL WKB META Lubliniec 1986 M-16 23 00:47:53
80 73 KUŚ Bogdan POL WKB META Lubliniec 1976 M-16 24 00:49:48
83 43 MAŃKA Artur POL Częstochowa 1982 M-16 25 00:51:04
90 82 CUBER Tomasz POL Wąsosz 1978 M-16 26 00:55:49
91 81 WOLNY Michał POL Wąsosz 1981 M-16 27 00:55:50
97 12 BADURA Stanisław POL KB FILIPPIDES Pawonków 1989 M-16 28 01:01:47










Mce Nr Nazwisko Imię Kraj Klub Rok Kateg Mce Wynik
3 28 PANFIL Marcin POL MARATON Turek 1972 M-30 1 00:30:56
4 13 SZCZEPAŃSKI Krzysztof POL MKS Radomsko 1971 M-30 2 00:31:51
10 40 KOSZAŁKA Dariusz POL Gliwice 1972 M-30 3 00:34:17
13 31 TOMASZEWSKI Krzysztof POL CROSS Turek 1967 M-30 4 00:35:26
37 3 PALACZ Mariusz POL LISWARTA Krzepice 1966 M-30 5 00:39:58
38 27 PYRA Wiesław POL Praszka 1972 M-30 6 00:40:01
40 80 NAGŁOWSKI Krzysztof POL SPARTAKUS Krzepice 1971 M-30 7 00:40:45
50 20 PARKITNY Tomasz POL Kłobuck 1968 M-30 8 00:42:42
60 49 GŁĄB Józef POL WKB Kłobuck 1969 M-30 9 00:44:09
65 67 CIEŚLA Jacek POL VISTEON Praszka 1972 M-30 10 00:45:23
67 33 BEDNAREK Mirosław POL Palachów 1968 M-30 11 00:46:05
69 23 STANISŁAWCZYK Jacek POL BROTHERS TEAM Olesno 1968 M-30 12 00:46:47
72 85 FILAK Stanisław POL Zajączki Pierwsze 1969 M-30 13 00:47:46
76 19 ZIELONKA Mirosław POL Kłobuck 1968 M-30 14 00:48:56
85 25 STANISŁAWCZYK Bartłomiej POL ORŁY Wojciechów 1973 M-30 15 00:51:53
89 96 MŁYNARSKI Zygmunt POL Pajęczno 1966 M-30 16 00:55:40










Mce Nr Nazwisko Imię Kraj Klub Rok Kateg Mce Wynik
5 30 URBAŃCZYK Jerzy POL PŁYOMEX Turek 1964 M-40 1 00:32:06
12 69 SKIBA Krzysztof POL FORMA Wodzisław Śl. 1960 M-40 2 00:35:12
20 97 JAKIEMCZUK Henryk POL Brzeg 1960 M-40 3 00:36:29
21 90 KAMIŃSKI Krzysztof POL VISTEON Praszka 1959 M-40 4 00:36:33
26 94 JANECZEK Wiesław POL LZS Trębaczew 1961 M-40 5 00:38:20
27 10 KRUPA Antoni POL OSiR SKAŁKA Świętochłowice 1958 M-40 6 00:38:25
29 70 JASIŃSKI Wiesław POL FORMA Wodzisław Śl. 1958 M-40 7 00:38:35
31 21 KRAWCZYK Tadeusz POL LISWARTA Krzepice 1958 M-40 8 00:38:47
34 93 JURACHNO Edward POL KWB Bełchatów 1960 M-40 9 00:39:18
45 34 MILUK Stanisław POL WKB META Lubliniec 1962 M-40 10 00:42:15
46 41 GOJ Jerzy POL ZZM BIERUŃ Piekary Śl. 1958 M-40 11 00:42:22
48 32 KORDZIŃSKI Kazimierz POL WKB META Lubliniec 1958 M-40 12 00:42:33
71 50 WALUŚKIEWICZ Artur POL Częstochowa 1965 M-40 13 00:47:23
82 74 MATYSZCZAK Roman POL WKB META Lubliniec 1964 M-40 14 00:49:55
87 83 KIKLA Andrzej POL Wąsosz 1958 M-40 15 00:54:25
95 24 MANIURA Edward POL Woźniki 1960 M-40 16 00:58:08










Mce Nr Nazwisko Imię Kraj Klub Rok Kateg Mce Wynik
17 71 MACAŁA Czesław POL Kędzierzyn Koźle 1954 M-50 1 00:35:57
19 86 KOCYBA Henryk POL WKB META Lubliniec 1955 M-50 2 00:36:03
24 52 LEŚNIEWSKI Stanisław POL HUTA Katowice 1955 M-50 3 00:37:13
25 14 PAJDA Henryk POL OSiR SKAŁKA Świętochłowice 1955 M-50 4 00:38:07
28 18 KĘPIŃSKI Henryk POL Bełchatów 1953 M-50 5 00:38:28
32 46 LEWCZUK Marek POL KB SOKÓŁ Knurów 1951 M-50 6 00:38:59
35 72 ROJEWSKI Tadeusz POL Kędzierzyn Koźle 1946 M-50 7 00:39:26
43 29 BIERNACKI Leopold POL Opole 1954 M-50 8 00:42:05
47 45 DZIERNIEJKO Mieczysław POL SOKÓŁ Knurów 1950 M-50 9 00:42:24
53 64 MAZUR Tadeusz POL Strzebiń 1947 M-50 10 00:43:02
54 53 GAWEŁ Tadeusz POL HUTA Katowice 1952 M-50 11 00:43:09
61 91 MAŁEK Stanisław POL VISTEON Praszka 1954 M-50 12 00:44:26
63 66 BIL Janusz POL VISTEON Praszka 1953 M-50 13 00:44:37
75 78 CIEŚLA Jan POL VISTEON Praszka 1950 M-50 14 00:48:13
78 79 KOWALSKI Andrzej POL Lubliniec 1953 M-50 15 00:49:18
79 84 DĄDELA Antoni POL LISWARTA Krzepice 1952 M-50 16 00:49:26
84 75 KRAKOWIAK Jerzy POL LZS Trzebnica 1948 M-50 17 00:51:17
94 87 PAWŁOWSKI Witold POL TKKF ZRYW Parzymiechy 1946 M-50 18 00:58:07
98 16 KĘSIK Zdzisław POL Krzepice 1948 M-50 19 01:10:12










Mce Nr Nazwisko Imię Kraj Klub Rok Kateg Mce Wynik
52 26 LIBERA Stanisław POL JUTRZENKA Wołczyn 1944 M-60 1 00:42:58
56 37 PUSZCZEWICZ Zenon POL KB MARATOŃCZYK Brzeg 1941 M-60 2 00:43:42
58 11 OPALLA Norbert POL OSiR SKAŁKA Świętochłowice 1940 M-60 3 00:44:06
74 77 LATUSEK Bogdan POL VISTEON Praszka 1943 M-60 4 00:48:12
77 89 TOMALSKI Mieczysław POL Olsztyn 1938 M-60 5 00:48:57
92 57 PASIEKA Kazimierz POL UKS BIEGUS Wręczyca Wlk 1936 M-60 6 00:56:01










Mce Nr Nazwisko Imię Kraj Klub Rok Kateg Mce Wynik
86 51 KOT Eugeniusz POL SATURN Czeladź 1935 M-70 1 00:52:53