Wyniki XVI Ogólnopolskiego Biegu Krzepkich

XLSWyniki biegu 2009

 

177 biegaczy w biegach dzieci i młodzieży

W ramach XVI Ogólnopolskiego Biegu „Krzepkich” w Krzepicach odbyło się dwanaście biegów dzieci i młodzieży na dystansach od 50 m (biegi przedszkolaka) do 1609 m („Mila Krzepicka” – do 20 lat) w których uczestniczyło 177 młodych adeptów biegania.

Uczestnicy Biegu Głównego rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych mężczyzn i  trzech kobiet.

Biegi dzieci i młodzieży – przedszkolaki (dz): 1. Julia Pyrak (Przedszkole Kuźniczka), 2. Izabela Dobosz (Przedszkole Krzepice), 3. Karolina Macoch (Przedszkole Krzepice), 4. Wiktoria Kluba (Przedszkole Kuźniczka), 5. Julia Świtała (Przedszkole Zajączki II), 6. Julia Jarawka (Przedszkole Kuźniczka); (ch): 1. Piotr Nagłowski (Przedszkole Kuźniczka), 2. Kamil Matyja (Przedszkole Przystajń), 3. Nicolas Smith (Przedszkole Krzepice), 4. Łukasz Dors (Podkowa Janów), 5. Dominik Sławuta (Przedszkole Zwierzyniec I), 6. Konrad Kubisz (Lubliniec); Bieg kl. I – II (dz): 1. Kinga Libera (Starokrzepice), 2. Justyna Chwałowska (Zajączki II), 3. Ola Banasik (Orły Wojciechów), 4. Katarzyna Kotarska (Starokrzepice), 5. Michalina Typer (Myszków), 6. Weronika Izydorczyk (Zwierzyniec I); (ch): 1. Wojciech Wilk (Jaworzno), 2. Tomasz Droś (Starokrzepice), 3. Radosław Kiepura (Złochowice), 4. Artur Wrzesiński (Wieluń), 5. Przemysław Kilan (Iwanowice Duże), 6. Wojciech Światowski (Zajączki II); Kl. III – IV (dz): 1. Patrycja Banasik (Orły Wojciechów), 2. Sandra Lipowicz (Podkowa Janów), 3. Aleksandra Kluba (Krzepice), 4. Anna Wilk (Starokrzepice), 5. Judyta Lipowicz (Podkowa Janów), 6. Karolina Ochman (Orły Wojciechów); (ch): 1. Paweł Nicpoń (Liswarta Krzepice), 2. Jakub Mikołajczyk (Krzepice), 3. Sebastian Kiedrzyn (Starokrzepice), 4. Dominik Prozner (Krzepice), 5. Patryk Jagieła (Starokrzepice), 6. Damian Bernaś (Zajączki II); Kl. V – VI (dz): 1. Karolina Bednarczyk (Podkowa Janów), 2. Karolina Typer (Myszków), 3. Magdalena Kluba (Jaworzno), 4. Martyna Kustosz (Turek), 5. Ewa Maj (Krzepice), 6. Monika Jarawka (Liswarta Krzepice); (ch): 1. Marcin Lech (Podkowa Janów), 2. Zbigniew Nagłowski (Liswarta Krzepice), 3. Michał Walerych (Starokrzepice), 4. Tomasz Widera (Liswarta Krzepice), 5. Kamil Mikołajczyk (Starokrzepice), 6. Kacper Nagłowski (Krzepice). Kl. I – III Gimnazjum (dz): 1. Weronika Lamch (Podkowa Janów), 2. Klaudia Kluba (Gimnazjum Rudniki Wieluńskie), 3. Katarzyna Stasiak (Gimnazjum Krzepice), 4. Angelika Wilk (Gimnazjum Starokrzepice), 5. Gracja Kasprzak (Gimnazjum Krzepice), 6. Aneta Kołodziej (Gimnazjum Krzepice); (ch): 1. Kacper Brodziak (Gimnazjum Starokrzepice), 2. Damian Więcławik (Gimnazjum Starokrzepice), 3. Krzysztof  Twardawa (Gimnazjum Starokrzepice), 4. Marek Dors (Podkowa Janów), 5. Adrian Strębski (Gimnazjum Krzepice-Kuków), 6. Dominik Szurniak (Gimnazjum Krzepice-Kuków). Kl. I – IV ponadgimnazjalne – Mila Krzepicka (dz): 1. Małgorzata Jasińska (Pawłowice Śląskie), 2. Sonia Grzyb (Politechnika Częstochowa); (ch): 1. Daniel Dulski (Meta Lubliniec), 2. Tomasz Kubacki (LZS Rudniki Wieluńskie), 3. Grzegorz Schon (LO Krzepice), 4. Mariusz Ściebura (Częstochowa), 5. Wojciech Kubacki (LO Krzepice), 6. Łukasz Rembielak (Częstochowa), 7. Kamil Stróżny (Panki).

 

 

Organizatorzy:

- Urząd Miejski w Krzepicach

- MGLKS "Liswarta" Krzepice

 

Sponsorzy:

- Starostwo Powiatowe w Kłobucku

- Urząd Gminy Lipie

- Urząd Gminy Opatów

- Montspoż

- Klurembud

- Arnall Poland

- P.P.H.U. Maxpol

- Z.U.H. Elektryk - Jan Ząbkowski

- F.P.H.U. Majerowie

- Batorex

- Kromar

- Kost-Bet

- Drewtex

- Bank Spółdzielczy w Krzepicach

- Delic-Pol

- Maskpol Konieczki

- Cargill Krzepice

- Polmar

- Japart

- Hurtownia Warzyw i Owoców - Damian Trawiński